18.-20. septembril süüdatakse Kadriorus ja Tallinna vanalinnas tuhanded tuled, mis näitavad külalistele teed maagilisel ja valgust täis teekonnal läbi „Aja radade“, mis on selleaastaseks festivali “Valgus kõnnib” teemaks.

2019. aastal jätkab “Valgus kõnnib” hoogsalt laienemist ning taas toimub festival kokku kahel alal ehk täpsemalt 18.-19. septembril Kadrioru pargis ja 19.-20. septembril Tallinna vanalinnas. Festivali direktori Caspar Lootsmanni sõnul toimub suurem muudatus sel aastal vanalinnas, kus festivali ala sisse haaratakse Vabaduse väljak, Harjumägi, Taani Kuninga aed, Kiek in de Kök, Jaani kirik, Harju tänava haljasala ja lisaks veel palju teisi põnevaid kohti.

Alates esmaspäevast on festivali kodulehel võimalik uurida ka festivali kaarte ning installatsioonide eelinfot. Selleks, et festivali installatsioonid oleksid hõlpsasti leitavad ja festivali külastajad saaksid maksimaalse elamuse, on 2019. aastal võimalik festivali kaart koos installatsioonide nimekirjaga endal kodus välja printida või küsida endale ürituse toimumise ajal festivali kaart infopunktidest Kadrioru pargis või Vabaduse väljakul. Kokku on 2019. aastal festivali aladel Kadriorus ja Vanalinnas 42 installatsiooni ning kindlasti leiab iga valguskunsti sõber endale palju põnevat, mida vaadata ja kogeda.

Samuti on festivali kodulehelt leitav ka käesoleva aasta festivali ajakava ning leiab ka Harju tänava haljasalal 19.-20. septembril toimuvate kontsertide informatsiooni.

Kellel on aga huvi festivali tegemistele vabatahtlikuna kaasa aidata, siis 10. septembri õhtuni on veel võimalik ennast kirja panna. Lähemalt saab vabatahtlikuks kandideerimisest lugeda sveebilehel https://www.valguskonnib.ee/vabatahtlik

Festival toimub 18.-19. septembril Kadrioru pargis ja 19.-20. septembril Tallinna vanalinnas.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi