Aprillis sihtasutuse Vaba Lava tegevjuhina tööd alustanud Steven-Hristo Evestus lahkub ametist.

SA Vaba Lava juhatuse liige ja tegevjuht Evestus teatas kolmapäeval sihtasutuse nõukogule, et lahkub ametist. Evestus kavatseb edaspidi osaleda CybExer Technologies ja MTÜ Korruptsioonivaba Eesti meeskondade tegevustes.

Käesoleva aasta aprillis Vaba Lava tegevjuhina tööd alustanud Evestus tõi lahkumise põhjustena esile teatrikeskuse majanduslikud ja kommunikatiivsed probleemid, mis on raskendanud asjaajamise ülevõtmist ja augustis tööd alustanud uue meeskonna sisseelamist.

“Oleme uue meeskonnaga pingutanud selle nimel, et teatrikeskus saaks oma ammu teada majandusraskustest hoolimata uue hoo üles ja tuule tiibadesse ning täidaks neid eesmärke, mida ta avatud platvormina minu hinnangul täitma peaks,” ütles Evestus.

Evestuse sõnul ei ole püstitatud eesmärkide täitmine enam võimalik.

“Omanäoline etenduskunstide keskus peaks andma juhile vabad käed ja soodsa pinnase uue loomingulise keskkonna loomiseks. Tänane keskuse segane juhtimismudel aga ei võimalda kahjuks kõigile kunstnikele võrdsetel alustel ligipääsu avatud platvormile, mistõttu on nii nõukogul kui ka riigil kindlasti põhjust edasi mõelda, mis eesmärkidel on Vaba Lava ellu kutsutud ja suunata tegevused uute lahenduste väljatöötamisele. Soovin, et minu lahkumine oleks märk probleemist, mida tuleb lahendama hakata, aga mis ei ole paraku enam minu kätes,” ütles Evestus.

Evestus lahkus riigiprokuröri ametist möödunud aasta lõpul.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi