LHV pank avab neljapäeval oma esimese Pärnu kontori Lai tänav 15a Graf Zeppelini maja esimesel korrusel.

LHV panga juhatuse esimehe Kadri Kiiseli sõnutsi on uus kontor tähtis. “Pakume kõiki oma teenuseid üle Eesti ja meil on kliente igas Eesti nurgas. Pärnu on üks Eesti tõmbekeskustest, selle piirkonna kliendid on väga aktiivsed ja meid kaua oodanud, seetõttu on meie jaoks tähtis enda kohalolu Pärnus rohkem näidata,” rääkis Kiisel.

Ta tõdes, et üldiselt on kõik LHV pangateenused kasutatavad digitaalselt ja otsest vajadust kontorit külastada sageli ette ei tohiks tulla. “Ometi soovime, et neil puhkudel, kui siiski on tarvis kontorit külastada, saaks seda teha mugavalt ja loodame, et meie juurde leiavad tee kliendid kõrvalmaa­kondadestki,” lisas Kiisel.

LHV panga kommunikatsioonispetsialist Marthi Lepik sõnas, et Pärnu kontor keskendub peamiselt kodulaenudele ja äripangandusele. “Pärnus hakkavad tööle väga hästi kohalikku kinnisvaraturgu tundvad kodulaenuspetsialistid ja ärikeskkonda tundvad äripanganduse kliendihaldurid,” kinnitas Lepik.

Tema kinnitusel on nende siinses kontoris ruum seminaride korraldamiseks, tulevikus saab seal pidada nii rahatarkuse, investeerimise kui targalt kodu soetamise seminare.

Pärnu maakonnas on LHV turuosa umbes kuus protsenti ja uue kontori loomisega loodab LHV seda märkimisväärselt kasvatada.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi