Meditsiinilabor Synlab toob turule teenuse Proovivõtt kodus, mis loob klientidele võimaluse anda tervisekontrolliks vajalikud analüüsid mugavalt oma koduses keskkonnas.

Ettevõtte teatel on teenus mõeldud nii perearsti saatekirjaga kui ka eraklientidele ning on tasuline.

“Teenust Proovivõtt kodus saavad tellida nii need, kellel on arstilt saatekiri kui ka ilma saatekirjata tervisekontrolle või koroonaproove tegevad kliendid,” lausus Synlabi klienditeeninduse osakonna juht Karin Kallikorm. “Kodus proovi andmise võimalust on kliendid meilt väga palju küsinud, seda nii otsesest vajadusest kui ka mugavusest lähtuvalt. On eri põhjuseid, miks inimesed ei saa minna analüüse andma proovivõtupunkti või lihtsalt eelistavad seda teha kodus.”

Kallikorm lisas, et proovivõttu saab koju tellida nii endale kui ka oma lähedastele. Samuti on tema sõnul võimalik selle teenusega saata laborisse eelnevalt ise võetud proove. “Pandeemia ajal oleme loonud uusi võimalusi, kuidas tervisekontrollid saaksid kiirelt ja ohutult tehtud. Olgu need mõeldud endale või lähedastele, kel on liikumine raskendatud või kes seda viiruste perioodil väldivad,” rääkis Kallikorm.

Proovivõtumeeskonna saab koju kutsuda veebilehel proovivottkodus.synlab.ee. Kaheliikmeline meeskond tuleb kliendiga kokkulepitud ajal otse koju ning kogub vajalikud proovid kuni viiel pereliikmel.

Esialgu on teenus saadaval Harjumaal, kuid plaanis on seda laiendada ka teistesse maakondadesse.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi