Tallinna linnvõim pakub esmaspäeval algaval koolivaheajal põnevat programmi igas vanuses lastele ja noortele. 

„Väike puhkus peale pingelist õppeveerandit on vajalik kogu kooliperele. Eriti hästi mõjub see kindlasti siis, kui veeta aega meeldivalt ja huvitavalt – nii on hiljem midagi ka meenutada,” sõnas Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. 

Belobrovtsevi sõnul pakuvad Tallinna huvikoolid, noortekeskused, spordiklubid, muuseumid ning teised head partnerid lastele ja noortele rohkesti sisukaid tegevusi kogu vaheajaks. “Valikus on nii linnalaagreid, töötubasid, tasuta trenne kui palju muud. Sellel vaheajal on mõeldud ka Ukraina lastele, nii et kõrvale ei jäeta kedagi,” lubas linnapea.

Haridusameti noorteinfo Facebook’i lehel avaldatud kavast leiab näiteks setokeelse teatri etendusi, poksitrenne, lauamänguturniire, näitusi kui ka spetsiaalselt Ukrainast tulnud peredele mõeldud suhtlusruumi õhtuid. Laagriprogrammis on muu hulgas PROTO avastustehase leiutajate linnalaager, Sparta Noorte Tantsulise linnalaager, Vabaõhumuuseumi kevadine lastelaager ja TalTech Tehnoloogiakooli tehnotrennilaager.

Sündmuse kirjelduses on iga tegevuse juures välja toodud toimumisaeg ja -koht, piletiinfo, sihtrühm, töökeel ja link lisainfole. Eraldi on ära märgitud tegevused, kus saavad kaasa lüüa ka Ukraina lapsed ja noored.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi