Korvpalliliigas NBA teenis Dallas Mavericks pühapäeval viienda järjestikuse võidu, alistades võõrsil 137:123 Houston Rocketsi, võitjate ridades hiilgas taas sloveen Luka Doncic, vahendas BNS

Mavericks juhtis mängu algusest lõpuni, Rockets ei jõudnud kordagi isegi viigini. Viimasel veerandajal kahanes Mavericksi edu vahepeal viie punktini, aga siis kasvas see taas 20 punktini ja lõpuks võeti 14-punktine võit.

Doncic tõi Mavericksile 41 punkti ja andis kümme korvisöötu, lätlane Kristaps Porzingis lisas 23 punkti ja võttis 13 lauapalli ning Tim Hardaway Jr viskas 31 punkti.

Vahepeal kaheksa mängu järjest võitnud Rockets sai nüüd aga kolmanda kaotuse järjest. Rocketsi staar James Harden viskas 32 punkti, võttis üheksa lauapalli ja andis 11 resultatiivset söötu. Russell Westbrook lisas 27 punkti.

Los Angeles Clippers teenis samuti viienda võidu järjest, alistades kodus 134:109 New Orleans Pelicansi.

Montrezl Harrel viskas Clippersi eest 34 punkti, seejuures neist 24 teisel poolajal, lisaks võttis ta 12 lauapalli. Kawhi Leonard lisas 26 punkti. Pelicansi parim oli Brandon Ingram 24 punkti ja kaheksa lauapalliga.