Tallinnas Alexela kontserdimajas annab 8. septembril kontserdi hittide “You Are TheReason”, “Dancing On My Own” poolest tuntud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott.

Kontserdil kõlavad Calumi romantilised lood, mis on vallutanud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. Piiratud arv pileteid tulevad müügile esmaspäeval kell 12 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Calum Scott sündis ja kasvas üles Inglismaal. Juba väiksest peale oli Calumil huvi muusika vastu. Suurem tuntus saabus Calumile, kui ta otsustas osaleda tõsielusaates „Britain’s Got Talent“. Saatekohtunik Simon Cowell vajutas esinemisel kuldset nuppu ja lubas Calumi kohe poolfinaali.

“Kõik need aastad, mil ma olen selles saates tegev olnud, pole ma enne näinud kedagi nii andekat. Tõsiselt. See oli hämmastav ja ma sain aru, et Calum on laulja, tõeline artist, nii et ta sai selle võimaluse,” ütles Cowell.

Pärast prooviesinemist toetasid Calumit sellised staarid nagu Little Mix ja Ashton Kutcher ning kuigi ta konkurssi ei võitnud, jätkas ta oma muusikukarjääri. 2016. aastal esitas Calum loo “Dancing on My Own”, millest sai tõeline hitt ja ta saavutas brittide muusikaedetabelites viienda koha ning loost sai riigi populaarseim suvine laul.

Eelmise aastakevadel andis Calum välja oma esimese EP “Only Acoustic”, millel on debüütalbumi lugude akustilised versioonid. Samal aastal ilmus Calumil koostöös Belgia artistiga Lost Frequencies singel “Where Are You Now”, mis jõudis peagi Suurbritannia enimkuulatud laulude esikümnesse.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi